Eryaman Ferroli Kombi Servisi 272 82 92

ERYAMAN FERROLİ KOMBİ SERVİSİ 0312 272 82 92
FERROLİ KOMBİ BAKIM TAMİR
FERROLİ SOHBEN BAKIM TAMİR
FERROLİ KLİMA BAKIM TAMİR
FERROLİ BRÜLÖR BAKIM TAMİR
FERROLİ HİDRAFOR BAKIM TAMİR
ANKARANIN HER BÖLGESİNE BİR TLFLA 7/24 GARANTİLİ HIZLI SERVİS
PAZAR GÜNLERİ SERVİSİMİZ VARDIR
ERYAMAN FERROLİ KOMBİ SERVİSİ OLARAK ANKARANIN HER BÖLGESİNDE FERROLİ MARKA CİHAZLARINIZ TAMİR BAKIMLARINI
YAPMAKTAYIZ.FERROLİ SERVİS MERKEZİMİZDEN ALACAGINIZ RANDEVU HEMEN SİZE EN YAKIN FERROLİ MOBİL EKİPLERİMİZE
BİLDİRİLEREK FERROLİ TEKNİSYENLERİMİZİN EVİNİZE VEYA İSYERİNİZE ANINDA MÜDAHALE ETMESİNİ SAGLAYARAK FERROLİ
SERVİSİMİZİN FARKINI HİSSETTİRECEKTİR.ERYAMAN FERROLİ KOMBİ SERVİSİ OLARAK SİZ FERROLİ KOMBİ KULLANICILARININ
MEMNUNİYETİNİ SAGLAMAK İLK PRENSİBİMİZDİR.
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ANKARA
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ÇANKAYA
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ DİKMEN
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ÇAYYOLU
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ BALGAT
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ÇUKURAMBAR
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ EMEK MAH.
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ BAHÇELİEVLER
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ SEYRANBAGLARI
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ CEVİZLİDERE

FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ORAN
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ BİRLİK MAH.
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ABİDİNPAŞA
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ CEBECİ
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ KURTULUŞ
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ÜMİTKÖY
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ AYRANCI

FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ERYAMAN
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ETLİK
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ YENİMAHALLE
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ BATIKENT
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ İNCİRLİ
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ GAZİ MAH.
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ BEŞTEPE
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ŞENTEPE

FERROLİ KOMBİ SERVİSİ DEMETEVLER
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ HASKÖY
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ OSTİM
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ SERHAT
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ 100.YIL
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ABİDİN PASA
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ AYDINLIKEVLER
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ HASKÖY
FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ERYAMAN
1989 yılında Türkiye pazarına giriş yapan Ferroli A.Ş., ısıtma ve klima sektöründe hatırı sayılır bir kurum olarak saygınlık kazandı. Hermetik ve bacalı modellerinin yanı sıra yeni bir teknoloji ile üretilen yoğuşmalı kombileri; güleryüzlü ve tecrübeli satış organizasyonu; yetkili satıcı ağı; 24 saat içinde bakım garantili teknik servis hizmeti veren kaliteli-yaygın-güvenilir yetkili servisleri; çok düşük arıza oranı; yüzde 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen fiyatları ve hizmet anlayışıyla “Ferroli Kalitesi”ni yarattı.

Merkezi İstanbul’da Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Ferroli A.Ş.’nin İstanbul, Ankara, Konya, İzmir ve Kayseri’de bölge müdürlükleri bulunuyor. Dünya standartlarında üretilen Ferroli ürünleri, Ferroli Türkiye’nin güleryüzlü ve tecrübeli satış organizasyonu ve yetkili satıcı ağı sayesinde tüketici ile buluşuyor. Yetkili satıcıları genellikle taahhütçü firmalardan oluşan Ferroli, aynı zamanda toplu konut ve endüstriyel satışlar da gerçekleştiriyor. Gittikçe artan tüketim bilinci, tüketicinin artan araştırma ve öğrenme ihtiyacı, firmaları özellikle teknolojik ürünler açısından daha eğitici olmaya yöneltiyor. Firmalar buna öncelikle kendi personelleri ile başlıyor, bunu yetkili satıcıları, teknik servisleri ve hatta doğrudan tüketicinin kendisini eğiterek sürdürüyor. Yurt çapında 280’si yetkili satıcı olmak üzere toplam 670 satış ve toplam 180 teknik servis ile hizmet veren Ferroli A.Ş. satıcı ve servislerini her yıl artarak devam eden eğitim çalışmaları ile montaj ve teknik unsurlar haricinde, davranış, satış, kalite, yönetim ve enerji verimliliği hususlarında da bilgilendirmeye devam ediyor.

Ferroli Türkiye’nin satışlarında %84’lük bir payla ısıtma grubu ürünler başı çekerken soğutma grubu ürünler %7, diğer ürünler ise %9’luk bir pay almaktadır. Isıtma ve klima sektöründe sadece ürün satışının yapılması yeterli değil. Satış sonrası hizmetin zamanında, doğru ve tam olarak yetkili ve ehliyetli kimseler tarafından sağlanması da gerekiyor. Zaman zaman ürün kalitesinin dahi önüne geçen bir özellik olan satış sonrası hizmetler Ferroli’de titizle uygulanıyor.
Ferroli’nin ısıtma-soğutma sektöründeki yarım yüzyıllık tecrübesi yalnız bireysel tüketiciye yönelik ürünlerinde değil, endüstriyel ürünlerinde de kendini gösteriyor. Gaz ve akaryakıtla çalışabilen kızgın su kazanları, kızgın buhar kazanları ve hızlı buhar jeneratörleri, kızgın yağ kazanlarının yanı sıra, katı yakıt yakan kazanlarıyla da endüstriyel bazda hizmet veren Ferroli, ürünlerinin son derece yüksek kapasitelerde sağladığı enerji ile hem ısınma hem de endüstriyel anlamda gerekli işlevlerin yerine getirilmesi konusunda endüstriyel kullanıcıya yardımcı oluyor.

Ferroli’nin 124-1,237 kW arasında değişen kapasiteli, Legnablock serisi katı yakıtlı endüstriyel kazanları özellikle endüstriyel artıklarının kullanılması açısından özellikle mobilya fabrikalarının tercihi. 100-5,200 kW aralığında yer alan kapasiteleriyle Prextherm ve Prextherm 3G kazanlar, Ferroli’nin döküm kazanlarına benzer bir sistemde işleyen ancak çelikten üretilmiş yüksek verimli kazanlar ve özellikle sitelerin merkezi sistem ısıtma sistemleri için çok uygunlar. Elicoil ve FHF serisi kızgın yağ kazanları 116-11,630 kW kapasitelerde olup, özellikle tekstil, iplik, boya, kalıp, elektrik-elektronik, cam ve otomotiv yan sanayiinde yoğun olarak tercih ediliyor. Vapoprex serisi düşük basınçlı buhar kazanları (0,98 bar), 105-2,086 kW arasındaki kapasiteleriyle geniş sitelerin ve kışlaların merkezi sistem ısıtmalarında, yüksek basınçlı (12-15 bar) kazanları ise 105-3,140 kW arasındaki kapasiteleriyle özellikle hastanelerde, kuru temizleme, kimya, boya, seramik, tekstil ve ilaç sektörlerinde talep görüyor. Vapoprex 3G buhar jeneratörü 1,454-11,630 kW arasında değişen kapasiteleriyle daha çok iplik fabrikaları, tekstil fabrikaları, kuru temizleme, boya, sektörlerinde kullanılıyor. Ferroli endüstriyel kazanların tümü yüksek verimli, AB normlarına uyumlu ve çevreye duyarlı ürünler.

Ferroli endüstriyel ısıtma gruplarına ek olarak endüstriyel soğutma gruplarıyla ilgili olarak önemli yatırımlar gerçekleştirmiştir.2005 yılında açılan 20.000 m2 lik modern üretim tesisinde sadece üretim değil aynı zamanda araştırma geliştirme çalışmaları yapılmakta ve testler de yine üretim tesisinin içinde yer alana laboratuarlarda gerçekleştirilmektedir. Söz konusu laboratuarlarda Eurovent ve ISO normlarına göre testler gerçekleştirilmektedir.

Ferroli Kombi Arıza Kodları Ve Açıklamaları

Ferroli Kombi A01 hata kodu: Alev yok

Ferroli Kombi  A02 hata kodu: Düzensiz alev

Ferroli Kombi  A03 hata kodu: Eşanjör koruma

Ferroli Kombi  F04 hata kodu: Baca termostatı arızası

Ferroli Kombi  F05 hata kodu: Prosestat arızası

Ferroli Kombi  A06 hata kodu: 4 dakikada 5 defa alev eksikliği

Ferroli Kombi  F08 hata kodu: Eşanjör aşırı

Ferroli Kombi  F10 hata kodu: NTC kalorifer sensörü bozuk

Ferroli Kombi  F11 hata kodu: NTC su sensörü bozuk

Ferroli Kombi  F14 hata kodu: NTC emniyet sensörü bozuk

Ferroli Kombi  F34 hata kodu: Besleme gerilim arızası

Ferroli Kombi  F35 hata kodu: Frekans arızası

Ferroli Kombi  F37 hata kodu: Tesisat basıncı yetersiz

Ferroli Kombi  F39 hata kodu: Harici NTC sensörü bozuk

Ferroli Kombi  F40 hata kodu: Tesisat basıncı yüksek

Ferroli Kombi  A41 hata kodu: Sensör koruması bağlı değil

Ferroli Kombi  F42 hata kodu: İkili sensör okuma farkı nedeniyle koruma

Ferroli Kombi  F43 hata kodu: Eşanjör koruması

Ferroli Kombi  F47 hata kodu: Basınç sensörü koruması bağlı değil

Ferroli Kombi  F50 hata kodu: Moduleg bağlı değil

Anahtar Kelimeler : eryaman ferroli servis,eryaman ferroli servisi,eryaman ferroli kombi servisi,eryaman ferroli klima servisi,ferroli eryaman servisi,ferroli kombi eryaman,ferroli kombi bakımı eryaman,ferroli kombi arıza kodları,ferroli klima montaj eryaman

Arayın