Eryaman Vaillant Kombi Servisi 272 82 92

Vaillant eryaman kombi servisi

Eryaman Vaillant Teknik Servis

Ankara‘nin tüm bölgelerine verdigimiz teknik hizmet ile Vaillant markali kombileriniz ile yasadiginiz her türlü sorun ile biz ilgileniyoruz.Tecrübeli teknisyenlerimiz, garantili teknik servisimiz ve %100 müsteri memnuniyeti ilkemiz ile 7/24 sizlerin hizmetindeyiz.

Piyasanin cok altinda fiyatlarimiz ve güler yüzlü hizmet anlayisimiz sizlerin daimi rahatligi icin…

Ankara’nin her yerine 7/24 teknik destek için (312) 272 82 92

ERYAMAN VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ

Evlerimizde dört mevsim kullandığımız kombilerin önemi çok büyüktür. Bizde Eryaman Vaillant kombi servisi hizmetlerini kaliteli bir şekilde sağlıyoruz. Kombinizli alakalı tüm gereklilikleri yerine getiriyoruz. Kalitemiz ve hızımızla fark yaratıyoruz. Uygun ödeme seçenekleri sunuyor ve rakipsiz fiyatlarla hizmet sağlıyoruz. Uygun kombi seçiminizde ve montajında koşulsuz destek sağlıyoruz. Kombinin yüksek verimle çalışması adına her yıl periyodik bakım hizmetleri veriyoruz. Orjinal yedek parça temini sağlıyoruz. Kullanılan yedek parça ve yapılan işçiliklerde servis garantisi veriyoruz. Her arıza tespiti ve tamiri sonrasında ortaya çıkabilecek aynı arızaları ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Geniş bir coğrafya üzerinde hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 ve her yerden bize ulaşabilir ve servis talebinizi bize iletebilirsiniz. Ayrıcalıklı ve yüksek kaliştede kombi servisi hizmeti almak istiyorsanız, en doğru yerde olduğunuzu hatırlatmak isteriz..

Eryaman Vaillant Klima Servisi

Özellikle yaz aylarının en çok aranan ve ihtiyaç duyulan cihazı klimadır. Klima her yaşam alanına gereklidir. Bu anlamda Eryaman Vaillant klima servisi olarak cihazınızın tüm ihtiyaçlarını gideriyoruz. Keşif, montaj ve bakım konularında en iyi hizmeti biz veriyoruz. Klima konusunda uzman bir servis firmasıyız. Her türlü klima teknolojisine hâkim bir firmayız. Teknik çalışanlarımızı bu konuda sürekli eğitmekte ve geliştirmekteyiz. Çevreye saygılı bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimize ve çevre sakinlerine %100 saygı duyuyor ve kimseyi rahatsız etmeden en iyi hizmeti sağlıyoruz.

slide1 sincan

Vaillant Kombi Tamir Onarım

Vaillant Kombi Bakımı

Vaillant Kombi Kart Tamiri

Vaillant Kombi Yedek Parça Tamiri

Vaillant Klima Tamir Onarım

Vaillan Klima Montaj-Yer Değişimi

Vaillant Klima Gaz Dolumu

Eryaman Vaillant Servis Firmamız tarafından Yapılan tüm işlemler 1 Yıl Servis Garantisi Altına Alınır

LÜTFEN ARİSTON KOMBİ VE ARİSTON KLİMA CİHAZLARINIZIN PERİYODİK BAKIMLARINI YAPTIRMAYI İHMAL ETMEYİNİZ!!!

VAİLLANT KLİMA BAKIMI

Klimalar ortam havasını temizleme özelliğine sahiptir ve elektrik tüketimleri oldukça düşüktür. Zaman içerisinde klimanın iç ve dış ünitesinden geçen hava kanallarda ve filtre mekanizmalarında bazı tıkanmalara yol açar. Pislikle dolmaya başlayan kanallardan geçerek ortama gelen hava, ortamın hava kalitesini düşürür. Bu da astım ve allerjik rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Yine bu tozlanma klimanın içerisindeki fanların havayı üfleyebilmesini zorlaştırır. Havayı sirküle edebilmek için klimalar daha fazla enerji harcarlar. Klimalara yapılacak periyodik bakımlar bu gibi problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlar. Klima gibi cihazlarınızın periyodik olarak bakımları yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan cihaz yüksek enerji tüketimi ve can sağlığınız açısından tehlikeler üretebilir.

VAİLLANT  KOMBİ BAKIMI
(1)Bakım Yapılmayan Cihaz Sıhhatli Çalışmaz
(2)Bakım Yapılmayan Cihaz Bacalı İse Sağlımız Canımız Açısından Zararlı
(3)Hermetik ise yedek parçaya zarar verme ve gereksiz yakıt tüketimi açısından kesemize zararlı
(4)cihazın ömrünü kısaltır
(5)flitrelerinin tıkalı olması su geçişlerinin yavaşlaması ve gaz geçişinin yavaşlatır

Bakım için lütfen randevu alınız
0312 272 82 92

CİHAZLARIMIZIN SAĞLIĞI İÇİN BAKIM NE KADAR ÖNEMLİ BİR FAKTÖR İSE
CİHAZLARIMIZIN BAKIMINI YAPAN USTALARIMIZIN DA BİLGİLİ OLMASI SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN CAN SAĞLIĞI AÇISINDAN O KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU SİZE HATIRLATMAYI GÖREVİMİZ BİLİRİZ ANKARA DA KOMBİ İLE İLGİLENEN KİŞİ VEYA KURUMLARDAN BAHS ETMEMİZE GEREK YOKTUR TESİSATCI ARKADAŞLARIMIZIN BİLE KOMBİ SERVİSLİĞİNE EĞİLMESİ BİZİM AÇIMIZDAN GÜZEL BİR UNSUR DEĞİL BİLGİ DENEYİME DAYALIDIR BUNU UNUTMAMALIYIZ…
20 YILLIK DENEYİM TECRÜBE VE BİLGİMİZ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ…

KOMBİ CİHAZLARIMIZIN ARIZA BİLDİRİM CETVELİ ARIZA BİLDİRMEDEN ÖNCE (DİKKAT)ETMENİZ GEREKEN UNSURLAR…
(1)-KOMBİMİZİN SUYUNUN 1/5 OLMASINA
(2)-DOĞALGAZIMIZIN OLDUĞUNA VEYA SAYACIN ARIZALI OLMADIĞINA
(3)-BACALI İSE ORTAMIN OKSİJENLİ VE VANTİLASYONUN AÇIK OLMASINA
(4)-ELEKTRİĞİMİZE
(5)-HERMETİK İSE BAKIMININ HER YIL PERİYODİKDİK YAPILMASINA
BUNLAR TAMAM VE CİHAZIMIZ ARIZAYA DEVAM ETMEKTEYSE LÜTFEN RANDEVU ALINIZ…
RANDEVU NO:0312 272 82 92

Vaillant Kombi Arıza Kodları Ve Açıklamaları

Vaillnat kombi F 22 Arıza Kodu : Cihaz su basıncı düşük veya pompa arızalıdır. su basıncını kontrol edin 1,5 bar olmasını sağlayın.

Vaillnat kombi F 28 Arıza Kodu : Kombinize gelen gaz vanaları kapalı olabilir, şebeke voltajınız 220 Voltan düşük olabilir veya cihazınızın içerisinde gaz valfi arızalı olabilir.

Vaillnat kombi F 29 Arıza Kodu : Kombinizin bacası çıkmış olabilir.

 

Anahtar Kelimeler : eryaman vaillant servis,eryaman vaillant servisi,eryaman vaillant kombi servisi,eryaman vaillant klima servisi,vaillant kombi eryaman servisi,vaillant klima eryaman servisi,vaillant kombi arıza kodları,vaillant kombi kart tamiri eryaman,vaillant klima montaj eryaman,vaillant klima gaz dolumu eryaman

Arayın