Eryaman Buderus Kombi Servisi 272 82 92

buderus sincan

Eryaman Buderus Teknik Servis

Ankara‘nin tüm bölgelerine verdigimiz teknik hizmet ile Buderus markali kombileriniz ile yasadiginiz her türlü sorun ile biz ilgileniyoruz.

Tecrübeli teknisyenlerimiz, garantili teknik servisimiz ve %100 müsteri memnuniyeti ilkemiz ile 7/24 sizlerin hizmetindeyiz.

Piyasanin cok altinda fiyatlarimiz ve güler yüzlü hizmet anlayisimiz sizlerin daimi rahatligi icin…Ankara’nin her yerine 7/24 teknik destek için (312) 272 82 92

ERYAMAN BUDERUS KOMBİ SERVİSİ

Kaliteli hizmette öncü firmalardan biri olan Eryaman Buderus kombi servisi müşteri memnuniyetini sağlamak için son sistem teknoloji ile donanımlı çalışır.Buderus kombi arızaları ve kullanımı konusunda eğitimli personeli, baymak kombiniz hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatır. Kombi bakım, onarım ve montaj işlemlerini yerinde ve en hızlı şekilde gerçekleştirir. Gerek görmedikçe parça değişimi yapmaz. Uygun fiyata alabileceğiniz en iyi hizmet yanı başınızda.

Eryaman Buderus klima servisi

Buderus klima arıza tespiti, tamir, bakım, montaj ve de-montaj hizmetlerini çabuk ve kusursuz olarak yerinde yapan Eryaman Buderus klima servisi daima müşterinin memnuniyetini düşünür. Alanında en iyi olmayı hedeflemektedir. İşçilik ve yedek parçalara garanti verir. Uygun fiyatlara kaliteli ve hızlı hizmet veren firma, müşteri haklarını korur ve gözetir. 7/24 kesintisiz hizmet sunan firma, gezici servis ekipleri ile aradığınız anda hızlıca evinize gelip, klimanızdaki arızayı kalıcı olarak tamir eder. Seviyeli, prensipli ve eğitimli bir kadrodan oluşur. Buderus klima arızaları, artık sorun değil. Çünkü derdinden anlayan profesyonel bir dostu var. Bu dost ailenizden biri gibidir ve sadece klimanızı değil sizin bütçenizde güvence altına alıyor. Yılda bir defa bakım yaptırmanız konusunda sizi uyaran firma, bunu sadece klimanın sorunsuz çalışması için değil, fazla elektrik harcayarak sizi sıkıntıya sokmasını engellemek içinde istiyor. Baymak klima sorunlarında tek adreste son nokta ile sorunsuz iklimlendirme.

slide1 sincan

Buderus Kombi Tamir ve Onarım

Buderus Kombi Bakımı

Buderus Kombi Kart Tamiri

Buderus Kombi Yedek Parça Tamir ve Değişim

LÜTFEN BUDERUS KOMBİ  CİHAZLARINIZIN PERİYODİK BAKIMLARINI YAPTIRMAYI İHMAL ETMEYİNİZ!!!

BUDERUS KOMBİ BAKIMLARINI YAPTIRMADIĞINIZ TAKDİRDE :
(1)Bakım Yapılmayan Cihaz Sıhhatli Çalışmaz
(2)Bakım Yapılmayan Cihaz Bacalı İse Sağlımız Canımız Açısından Zararlı
(3)Hermetik ise yedek parçaya zarar verme ve gereksiz yakıt tüketimi açısından kesemize zararlı
(4)cihazın ömrünü kısaltır
(5)flitrelerinin tıkalı olması su geçişlerinin yavaşlaması ve gaz geçişinin yavaşlatır

BUDERUS KOMBI ARIZA KODLARI VE AÇIKLAMALARI

Buderus kombi 1 Arıza Kodu: Baca Çekişi Yok.Bacalı ise bacanızı kontrol edin, Hermatik ise kombiniz Fan Motorunuzu veya Prosostat parçasını kontrol edin.
Buderus kombi 2 Arıza Kodu: Aşırı Isınma.Kombinin sisteminde hava var, sirkülasyon motorundan havasını alın.
Buderus kombi 3 Arıza Kodu: Alev Oluşmuyor.Kombinize gaz gelmiyor. Gaz vanasını kontrol edin ocağınızı yakarak dairenize gaz geldiginden emin olun. Uzun süre kombi kapalı kalmış ise Reset yapın kombinize 3 defatekrarlayın.
Buderus kombi 4 Arıza Kodu: İstenilen Sıcaklığa Geldi.Kombinizin altında varsa vanaları kontrol edin. Radyatör musluklarınızın en az 3 tanesi açık olması gerekir.Peteklerinizin havalarını alın.
Buderus kombi 5 Arıza Kodu: Kullanma Suyu 85 Derece.Üç yollu vananız arızalı kalorifer bölümüne su kaçırıyor.
Buderus kombi 6a Hata Kodu: Alev Oluşmadı (İyonizasyon Arızası).3 Defa resetleyin halen arıza devam ediyorsa Kombinizin Anakartı Arızalı.
Buderus kombi 7 Arıza Kodu: Bacada Tıkanma Var.Kombiniz bacalı ise bacanızı kontrol edin ve 20 dakika bekledikten sonra resetleyin. Hermatik ise kombinizin Prosostat arızalı.
Buderus kombi 8 Arıza Kodu: Sigorta Arızası.Kombizin Anakart üzerinde bulunan sigortaları arızalı Şefaf kapaktan göreceksiniz ki içinde yedek sigortaları fabrika tarafından verilmiştir.Değiştirerek kombinizi Resetleyin.
Buderus kombi 9 Arıza Kodu: Computer Arızası.Kombinizin Anakart Arızalı.
Buderus kombi E Arıza Kodu: Gerilim Çok Düşük.Elektrik Voltajınız çok düşük Elektrikçinize ölçtürün Voltajınızı düşük ise kombinize Regülator Takın/Taktırın.
Buderus kombi – Arıza Kodu: Isıtma Devrede.Kombinizin herşeyi normal.Ekranda hiç birşey yok ise kombinize elektrik gelmiyordur kombiniz için kullandığınız Priz veya Sigortanızı Kontrol Edin
Anahtar Kelimeler : eryaman buderus servisi,buderus eryaman servisi,buderus teknik servis eryaman,buderus kombi servis eryaman,buderus kombi kart tamir eryaman,buderus yedek parça eryaman,buderus servisleri eryaman,
Arayın