Eryaman Bosch Kombi Klima Servisi 272 82 92

bosch eryaman servisi

Eryaman Bosch Teknik Servis

Ankara’nin tüm bölgelerine verdigimiz teknik hizmet ile Bosch markali kombileriniz ile yasadiginiz her türlü sorun ile biz ilgileniyoruz.

Tecrübeli teknisyenlerimiz, garantili teknik servisimiz ve %100 müsteri memnuniyeti ilkemiz ile 7/24 sizlerin hizmetindeyiz.

Piyasanin cok altinda fiyatlarimiz ve güler yüzlü hizmet anlayisimiz sizlerin daimi rahatligi icin…Ankara’nin her yerine 7/24 teknik destek için (312) 272 82 92

ERYAMAN BOSCH KOMBİ SERVİSİ

Kombinizin sorunsuz çalışması için düzenli bir bakım yapılmalıdır. Özellikle kışa girerken yaptıracak olursanız hem gazdan tasarruf, hem de zamansız arızayı önleme açısından çok faydalı olacaktır. Kombiler genelde dışarıda oldukları göz önüne alındığında toz olma olasılığı çok fazladır. Bu sebeple her yıl veya en geç iki yılda bir bakım yaptırması gerekmektedir. Kombiler özellikle hermatik olanlar dışarıdan havayı emip yaktıktan sonra tekrar dışarı verdiği için, içine toz dolmakta sensörleri kirletmekte ve arızaya sebep olmaktadır. Kombinin bakımını yaptırmak için Eryaman Bosch kombi servisi ile çalışabilirsiniz. Servisimiz geldiğinde, tesisat filtrelerinin temizlenmesi, bacalı kombilerde baca çekiş kontrolü, temizliği, yanma odasının temizliği, hermatiklerde baca fan gurubunun temizliği ve genleşme tankın basınç kontrolü yapılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Eryaman Bosch Klima Servisi

Her mevsimde yaşam alanları için kullanılan klimaların bakımları yapılmadığı takdirde, hastalıklara sebep olduğunu söyleyebiliriz. Kullanımı çok kolay bu cihazların bakımı zordur, fakat bakım yapılması şarttır. Kendiniz cihazınızı temizlemeye veya tamir etmeye kalkmamalısınız. Normal bir bakımda çıkacak masrafı ikiye katlama riskiniz olabilir. Konu hakkında bilgili iseniz bakıma gelen ekibi takip edip denetleyebilirsiniz. Bu bağlamda klima bakımı kesinlikle uzman kişilerin yapması gerekmektedir. Eryaman Bosch klima servisi olarak uzman ve işinin ehli deneyimli ekibimiz mevcuttur. Klima servisinin referanslı olması, her zaman zamanında çağrılara cevap verip en kısa sürede hizmet vermesi ve en önemlisi de güvenli iş yapmasıdır. Servis olarak kendi ekibimize güveniyor ve yaptığımız işin arkasında durmayı iş prensibi olarak görüyoruz.

slide1 sincan

Eryaman Bosch Kombi Arıza Bakım Kart Tamiri

Eryaman Bosch Klima Arıza Bakım Montaj Gaz Dolumu

Eryaman Bosch Beyaz Eşya Arıza Servisi

7/24 Garantili Güleryüzlü Kaliteli Teknik Servis

BOSCH KOMBİ BAKIMI
(1)Bakım Yapılmayan Cihaz Sıhhatli Çalışmaz
(2)Bakım Yapılmayan Cihaz Bacalı İse Sağlımız Canımız Açısından Zararlı
(3)Hermetik ise yedek parçaya zarar verme ve gereksiz yakıt tüketimi açısından kesemize zararlı
(4)cihazın ömrünü kısaltır
(5)flitrelerinin tıkalı olması su geçişlerinin yavaşlaması ve gaz geçişinin yavaşlatır

BOSCH KLİMA BAKIMI

Klimalar ortam havasını temizleme özelliğine sahiptir ve elektrik tüketimleri oldukça düşüktür. Zaman içerisinde klimanın iç ve dış ünitesinden geçen hava kanallarda ve filtre mekanizmalarında bazı tıkanmalara yol açar. Pislikle dolmaya başlayan kanallardan geçerek ortama gelen hava, ortamın hava kalitesini düşürür. Bu da astım ve allerjik rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Yine bu tozlanma klimanın içerisindeki fanların havayı üfleyebilmesini zorlaştırır. Havayı sirküle edebilmek için klimalar daha fazla enerji harcarlar. Klimalara yapılacak periyodik bakımlar bu gibi problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlar. Klima gibi cihazlarınızın periyodik olarak bakımları yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan cihaz yüksek enerji tüketimi ve can sağlığınız açısından tehlikeler üretebilir.

Bakım için lütfen randevu alınız
0312 272 82 92

BOSCH CİHAZLARIMIZIN SAĞLIĞI İÇİN BAKIM NE KADAR ÖNEMLİ BİR FAKTÖR İSE
CİHAZLARIMIZIN BAKIMINI YAPAN USTALARIMIZIN DA BİLGİLİ OLMASI SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN CAN SAĞLIĞI AÇISINDAN O KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU SİZE HATIRLATMAYI GÖREVİMİZ BİLİRİZ ANKARA DA KOMBİ VE KLİMA  İLE İLGİLENEN KİŞİ VEYA KURUMLARDAN BAHS ETMEMİZE GEREK YOKTUR TESİSATCI ARKADAŞLARIMIZIN BİLE KOMBİ SERVİSLİĞİNE EĞİLMESİ BİZİM AÇIMIZDAN GÜZEL BİR UNSUR DEĞİL BİLGİ DENEYİME DAYALIDIR BUNU UNUTMAMALIYIZ…
ERYAMAN BOSCH TEKNİK SERVİS OLARAK 20 YILLIK DENEYİM TECRÜBE VE BİLGİMİZ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ…

KOMBİ CİHAZLARIMIZIN ARIZA BİLDİRİM CETVELİ ARIZA BİLDİRMEDEN ÖNCE (DİKKAT)ETMENİZ GEREKEN UNSURLAR…
(1)-KOMBİMİZİN SUYUNUN 1/5 OLMASINA
(2)-DOĞALGAZIMIZIN OLDUĞUNA VEYA SAYACIN ARIZALI OLMADIĞINA
(3)-BACALI İSE ORTAMIN OKSİJENLİ VE VANTİLASYONUN AÇIK OLMASINA
(4)-ELEKTRİĞİMİZE
(5)-HERMETİK İSE BAKIMININ HER YIL PERİYODİKDİK YAPILMASINA
BUNLAR TAMAM VE CİHAZIMIZ ARIZAYA DEVAM ETMEKTEYSE LÜTFEN RANDEVU ALINIZ…
RANDEVU NO: 0312 272 82 92

Bosch Kombi Arıza Kodları Ve Açıklamaları

Bosch Kombi A7 Arıza Kodu: Sıcak kullanım suyu sensörü (DHW-NTC) arızalı.Kullanım suyu sıcaklık sensörünü ve bağlantı kablosunu kontrol edin,(Sıcaksu NTC sini değiştirin.)

Bosch Kombi A8 Arıza Kodu: BUS iletişiminde kesinti.Bağlantı kablosunu ve termostatı kontrol edin

Bosch Kombi b1 Arıza Kodu: Kod anahtarı algılanmıyor.Kod anahtarını yerine doğru takın, numarasını kontrol edin, gerekirse değiştirin.

Bosch Kombi b2 veya b3 Arıza Kodu: Dahili hata.Teknik Destek Alınız.

Bosch Kombi C6 Arıza Kodu: Fan çalışmıyor.Fan Motoru Arızalı Değiştirin.

Bosch Kombi CC Arıza Kodu: Dış hava sensörü algılanmıyor.Dış hava termostatını ve bağl. kablosunu kontrol edin.

Bosch Kombi d3 Arıza Kodu: 8 ve 9 köprüsü eksik veya harici sıcaklık limitörü devreye girmiş.Soket yerine oturmamış, köprü eksik, yerden ısıtma sıcaklık sınırlayıcısı devreye girmiş.

Bosch Kombi d5 Arıza Kodu: Harici (extern) sıcaklık sensörü arızalı (Denge kabı).Harici (extern) sıcaklık sensörünü ve kablolarını kontrol edin.

Bosch Kombi E2 Arıza Kodu: Gidiş suyu sıcaklık sensörü arızalı.Sıcaklık sensörünü değiştirin.

Bosch Kombi E9 Arıza Kodu: Isı bloğundaki emniyet termostatı (STB), atık gaz emniyet sensörü veya düşük basınç emniyet şalteri devreye girmiş.

Bosch Kombi EA Arıza Kodu: Alev algılanmıyor. Kombinizin Gaz giriş vanası açık mı ?

Gaz giriş basıncını, şebeke bağlantısını, ateşleme elektrodu ve kablosunu, iyonizasyon elektrodu ve kablosunu, atık gaz borusunu ve CO2 kontrol edin.

Bosch Kombi F0 Arıza Kodu: Dahili hata.Genel Arıza Teknik Destek Alınız.

Bosch Kombi F1 Arıza Kodu: Dahili hata.Genel Arıza Teknik Destek Alınız.

Bosch Kombi F7 Arıza Kodu: Cihaz kapandığı halde alev algılanmaya devam ediyor.

Bosch Kombi FA Arıza Kodları: Gaz kesildiği halde alev algılanmaya devam ediyor.İyonizasyon elektrodunu ve gaz armatürünü kontrol edin. Kondens suyu sifonunu temizleyin. Atık gaz yolu açık mı ?

Bosch Kombi Fd Arıza Kodları: Yanlışlıkla vede uzun süreli olarak reset butonuna basılmış.Reset butonuna tekrar basın

Anahtar Kelimeler : eryaman bosch servis,eryaman bosch servisi,eryaman bosch kombi servisi,eryaman bosch klima servisi,eryaman bosch beyaz eşya servisi,bosch eryaman servisi,bosch klima bakım eryaman,bosch kombi bakım eryaman,bosch kombi arıza kodları,bosch kart tamir,bosch klima montaj,bosch klima gaz dolumu

Arayın