Eryaman Baymak Kombi Klima Servisi 272 82 92

baymak sincan

Eryaman Baymak Teknik Servis

Ankara‘nin tüm bölgelerine verdigimiz teknik hizmet ile Baymak markali kombileriniz ile yasadiginiz her türlü sorun ile biz ilgileniyoruz.

Tecrübeli teknisyenlerimiz, garantili teknik servisimiz ve %100 müsteri memnuniyeti ilkemiz ile 7/24 sizlerin hizmetindeyiz.

Piyasanin cok altinda fiyatlarimiz ve güler yüzlü hizmet anlayisimiz sizlerin daimi rahatligi icin…

Ankara’nin her yerine 7/24 teknik destek için

Eryaman Baymak Kombi Servisi

Eryaman Baymak Kombi Servisi Siz Eryaman Kombi Kullanıcılarına Birden Fazla Seceneklerle Garantili Teknik Servis Hizmeti Sunmayı Amaclamaktadır.Isınma amaclı kullanmakta olduğunuz Baymak Marka kombilrinizin arıza ve bakımlarında bir telefon kadar yakınızdayız.Yaptıracağınız kombi onarımlarında kullanılan yedek parcalarımız sadece servis firmamız tarafında bir yıl süre ile garanti altında bulunmaktadır.Bu süre zarfında arıza tekrarında hiçbir üçret talep edilmeksizin yedek parcanızın onarımı yapılarak sizlere kombiniz çalısır durumda teslim edilmektedir.Isıtma sogutma sektöründe yılların tecrübelerine sahip firmamız ve bünyemizdeki teknisyen arkadaşlarımız kombi bakım ve tamiri konusunda sektörün önde gelen isimlerinden oluşmaktadır.

Goktuğ Servis olarak siz Baymak kombi kullanıcılarına kombileriniz bakımlarını yılda bir defa yaptırmanızı önemle tavsiye etmekteyiz.Yaptıracağınız bakımların siz Eryaman kullanıcılarına yakıt tasarrufu ve yedek parcalarınızın ömrünün uzaması ile tekrar size maddi ve manevi anlamda kazanc sağlayacağını bilmeniz gerekmektedir.Bakımsız kombilere oranla bakımı düzenli yapılmış kombilerin yakıt olarak %40lara varan bir oran gözlemlenmektedir.Ayrıca bakımlı kombilerin yedek parca ömürlerinin bakımsız kombilere oranla kat kat fazla olduğu tecrübelerimiz ile sabittir.Bakım esnasında yapılacak işlemlerBaymak kombi bakımı isimli videolarımızda detaylı olarak görsel bir şekilde açıklanmıştır.

Sadece Servis Baymak Kombi Servisimiz siz kombi kullanıcılarına en önemli tavsiyesi cihazlarınıza konusunda uzman teknisyenler harici müdahale ettirmemenizdir.Bilinçsiz yapılan her müdahale siz Baymak Kombi kullanıcılarını telafisi mümkün olmayan maddi veya manevi hasarlara yol acabilmektedir.

Günümüz şartlarında doğalgaz ve yedek parça fiyatlarındaki fiyatlarının yüksekliğini göz önünde bulundurursak yıllık yaptıracağınız kombi bakımlarının sizlerin bir nevi sigortası olduğunun farkına varmakla kalmayıp konforunuzunda yerinde olduğunu göreceksiniz.Kombi bakımı hasta olmadan insanların doktora gitmeleri gibidir.Doğabilecek her türlü sorunlar önceden belirlenip önlemleri alınarak kombilerinizin uzun ömürlü ve performanslı olmasını sağlar.Baymak marka kombileriniz güvenlik acısından tüm önlemleri alınmış kombilerdir.Ancak kombilerinizin tüm aksamlarının rahat ve güvenli çalışabilmesi için yılda bir defa bakım yapılması işin uzmanları tarafından gaz ayarlarının kontrol edilmesi kombi iç aksam elemanlarının test edilmesi çok önem arz etmektedir.

Servisimiz bünyesinde görev alan teknisyenlerimiz günün teknolojilerini yakından takip etmek adına devamlı olarak seminerlere tabii tutulmaktadırlar.Her biri kombi sektöründe uzmanlaşmış olup doğru arıza tespitleri ile sorunlarınızı aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmayı hedeflemektedirler.

Baymak kombileriniz teknolojil olarak donatıldığından dolayı cıkabilecek her türlü sorunları ekranlarında arıza kodu olarak vermektedir.Bu arıza kodları sadece bir arızayı göstermemekte olup zaman zaman birden fazla arıza içinde aynı kodu vermektedir.Sadece Servis firmamızın iletişim telefonlarını aramanız durumunda lütfen bu arıza kodlarını belirtiniz.Kombi arızalarınız için ev veya işyerlerinize gelen kombi teknisyenlerimiz sorun olan parçalarınızı orjinal kombi yedek parcaları ile değistirip mümkün olduğu kadar kısa zaman içerisinde siz kullanıcıların sorunlarını çözmekle mükelleftirler.

Eryaman Bölgesinde Baymak Kombi Servisinde Profesyonel Hizmet Sunan Öncü Firma

Firmamız geçmişte geleceğe tüm müşterilerine güven ve doğruluk ilkesi ışığında baymak kombi servisi olarak hizmet vermektedir. Kurumsal olarak verilen bu hizmetler müşteri memnuniyetini sağlamak ve en iyi hizmeti vererek kalite kavramını oluşturmak için verilmektedir. Yenilikçi ve çözümsel yaklaşımlar ile en kısa süre içerisinde arıza tespiti yapılmakta ve çözüm getirilmektedir.
Firmamız kombi servisinde uzman kadrosu ile birlikte bu hizmeti yürütmektedir. Tüm çalışanlarımız alanında uzman ekipten oluşmakta ve kombi teknik servis eğitimi belirli aralıklarda tüm çalışanlarımıza verilmektedir. Teknik servisimiz teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri barındırmak ve hızlı servis imkanı ile hizmet vermektedir. Kurumsal müşteri hizmetlerimiz firmamız ve baymak kombi servisi hakkında genel bilgi vermekte ve arıza kaydı oluşturmaktadır.
Teknik, baymak kombi servisi olarak hizmet veren firmamız müşteri hizmetlerine ulaşarak ilgili arıza kaydı oluşturabilir ve adres bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Adınıza açılan arıza kaydından sonra yetkili servis çalışanlarımız adres bilginize gelerek, kombinizi kontrol etmekte ve arıza tespiti yapmaktadır. Eğer yerinde müdahale edilebilecek bir arıza çeşidi ise, adres bilginiz de tamir süresi başlar ve sona erdirilir. Ancak arıza çeşidi büyük ise ve yerinde müdahaleye cevap vermiyorsa, ilgili kombiniz servisimize getirilmekte ve burada tamir edilmektedir. Baymak kombi servisi olarak servisimize gelen kombiler kayda alınır ve en az tamir süresi içerisinde işlemlere başlanır.

Eryaman Baymak kombi servisi, arıza kaydı tespit edildikten sonra tarafınıza arızanın ne olduğu bildirilir ve tamir süreci hakkında bilgi verilir. Tamir işlemi bittikten sonra kombiniz adres bilginize getirilerek montaj işlemi yapılır. Baymak kombi servisi olarak yapılan tüm işlemler garanti kapsamı içerisinde size sunulmaktadır. Tamir süreci sona erip kombiniz size teslim edildikten sonra garanti süresi başlar ve bu süre içerisinde herhangi bir olumsuz durum ile karşılaştığınızda size özel müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve bilgi verebilirsiniz.

Servis teknisyenlerimiz adresinize gelerek kombinize müdahale eder. Firmamız tüm kombi bakım ve servis hizmetinde ekonomik fiyat politikasını benimsemiştir.
Bu politika ışığında faaliyetlerini yürüten servisimiz hizmet ağını da gün geçtikçe genişletmekte ve başarı grafiğini yükseltmektedir.Eryaman ‘nın her semt ve ilçelerinde gün icerisinde bir cok mobil ekibimiz bulunmaktadır.
Baymak kombi eğer ses yapıyor ise mutlaka baymak servisi tarafından teknik müdahale ya da bakım için randevu alınarak gerekli işlemler acilen yaptırılmalı, ses şikayetinin neden kaynaklandığı araştırılarak soruna çare bulunmalıdır.
Normal şartlar da sağlıklı çalışan kombiler çok az bir çalışma sesi çıkarmakta olup bu ses normal kabul edilir. Ancak bir sebepten dolayı cihaz olması gerekenden gürültü çıkararak çalışır ve bu sesin nedeni araştırılmaz ise başka problemlere sebep olabilir. Hafife alınmaması gereken bir durum olduğundan dolayı normalin dışında bir farklılık hissederseniz Eryaman baymak kombi servisi çağırmalısınız.
Eryaman Baymak Teknik Servis olarak bu markaya ait cihaz ve kombilerin olası arıza ve bakım gibi uzman teknisyenler tarafından yapılması gerekli müdahaleler için hizmet ağı oluşturmuş ve Eryaman ‘nın hemen her semt ve ilçesinde bir servis ağı bulunmakta olduğundan, kısa zamanda servis hizmeti almanız mümkün olmaktadır.
Eryaman merkeze bağlı gelen çağrıları sahadaki mobil servis ekiplerine en kısa sürede ulaştırarak istenilen arıza ya da bakım taleplerinin en hızlı şekilde değerlendirilmesi için organize eder. Baymak markasının kombi ve klimaları için hizmet verir. Bunlar klima, kombi, kazan, yoğuşmalı kombi, hidrofor, merkezi sistem, kombi, gibi cihazların tüm ihtiyaçlarını arızaları için servis sunumu yapar.
Eryaman Baymak kombi servisi ve diğer bölge firmaları mümkün olduğu kadar aynı gün içinde, müşterilerden gelen talep ve şikayetleri değerlendirerek hızlı servis hizmeti sunmalı ve buna göre çözüm üretmelidirler.Rekabetin ve internet reklamcılığın çok yüksek olduğu bu sektörde, eğer baymak yetkili servisleri yoğun sezon zamanlarında servis ekip sayısını artırmaz ise, doğal olarak kullanıcılar kombi v.b problemleri için özel baymak servislerini arayarak arıza ve sıcak su ihtiyaçları için özel servis hizmeti veren diğer firmalar ile iletişime geçeceklerdir.
Baymak servisi teknisyenleri değişmesi gereken parçayı insiyatif kullanarak değiştirmemelidir. Değişmesi gerekli olan parça için öncelikle kombi sahibine bilgi verilmedir. Müşteri kabul ettiğinde arıza çıkarması muhtemel olan parçanın değişimi gerçekleştirilmelidir.Ancak müşterinin kabul etmediği durumlarda da parça değişimi yapılmadığında nasıl bir tablonun ortaya çıkacağı söylenmelidir. Parça değişimi yapıldıktan sonra kombinin uzun süreli sağlıklı bir şekilde çalışması söz konusudur. Bakım yapılmayan kombilerde de sık sık arıza meydana geldiği sabittir. Bu arızalardan kurtulmak için de yılda iki kez yapılması gereken bakımlarının aksatılmaması önemlidir. Bakımların da uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır.
Baymak Kombi Arızaları
Evlerimizin önemli bir parçası olan kombilerimizin mümkün olduğunca az sorun çıkarması elbette ki ilk tercihimizdir. Ancak yaşanacak olan sorunlarda da karşımızda ciddi bir kuruluş ve ciddi yetkililer görmek isteriz. Bu sebeple kombi markasının seçimi çok büyük bir öneme sahiptir. Alanının en iyisi olan markaları tercih etmek, daha az sorun anlamına gelirken, servis sayısı ve sunduğu servis imkânları fazla olan markalar da son derece cazip seçenekler olacaktır. Siz de bu kavramlar doğrultusunda kombi markanıza karar verebilirsiniz. İlk seçeneklerinizden biri olan Baymak, arıza oranının azlığı ve servis hizmetinin mükemmelliği ile bilinmektedir. Baymak kombi arızaları çok sık yaşanEryaman la birlikte, servisinin nitelikli oluşu sebebi ile kısa sürede giderilebilmektedir. Her hangi bir kombi sorunu ile karşılaştığınızda yapmanız gereken ilk iş Baymak servisi ile iletişime geçmenizdir. Size en yakın olan servis yetkilileri harekete geçerek, mümkün olan en kısa sürede arızanın çözümünü teshis edeceklerdir.

(312) 272 82 92

slide1 sincan

Eryaman Baymak Kombi Arıza Bakım Kart Tamiri Servisi

Eryaman Baymak Klima Arıza Bakım Montaj Gaz Dolumu Servisi

Eryaman Baymak Şofben Arıza Bakım Servisi

LÜTFEN BAYMAK KOMBİ VE BAYMAK KLİMA CİHAZLARINIZIN PERİYODİK BAKIMLARINI YAPTIRMAYI İHMAL ETMEYİNİZ!!!

BAYMAK  KLİMA BAKIMI :

Klimalar ortam havasını temizleme özelliğine sahiptir ve elektrik tüketimleri oldukça düşüktür. Zaman içerisinde klimanın iç ve dış ünitesinden geçen hava kanallarda ve filtre mekanizmalarında bazı tıkanmalara yol açar. Pislikle dolmaya başlayan kanallardan geçerek ortama gelen hava, ortamın hava kalitesini düşürür. Bu da astım ve allerjik rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Yine bu tozlanma klimanın içerisindeki fanların havayı üfleyebilmesini zorlaştırır. Havayı sirküle edebilmek için klimalar daha fazla enerji harcarlar. Klimalara yapılacak periyodik bakımlar bu gibi problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlar. Klima gibi cihazlarınızın periyodik olarak bakımları yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan cihaz yüksek enerji tüketimi ve can sağlığınız açısından tehlikeler üretebilir.

BAYMAK KOMBİ BAKIMI :

Kombinizin sağlıklı çalışması için düzenli bir peryodik bakım yapılmalıdır.Bu bakımları cihaz beş ay boyunca aralıksız çalışacağından kışa girerken yaptıracak olursanız hem gazdan tasarruf hemde zamansız arızayı önleme açısından daha iyi olacaktır.
Binanız yada dairenizin yerden yüksekliğini dikkate alarak toz olma olasılığına göre her yıl veya en geç iki yılda bir bakım yaptırmalısınız.Kombiler özellikle hermetik olanlar dışarıdan havayı emip yaktıktan sonra tekrar dışarı verdiği için içine toz dolmakta algılayıcıları (sensörleri) kirletmekte ve arıza siyaline neden olmaktadır.Bu toz miktarı giriş kat ve birinci katlardan yukarı üst katlara doğru çıktıkca azalmaktadır.
Kombinin bakımını yaptırmak için servis çağırdığınızda izleyecek olursanız tesisat filtrelerinin temizlenmesi, bacalı kombilerde baca çekiş kontrolü, yanma odasınn temizliği, hermetiklerde baca fan gurubunun temizliği, genleşme tankın basınç kontrolü gibi bir dizi işlemin yapıldığını görürsünüz.Bu işlemler teknik elemanlarca yapılması daha uygun olur.

Eryaman Baymak Servisimizden Ariston Kombi ve Ariston Klimalarınızın Periyodik Bakımları İçin Randevu Alınız…  272 82 92

Kış sezonu öncesi yıllık bakımda yapılacak işlemler şunlardır.

1.Cihazınızın yanma verimini artırmak için tozlarının temizlenmesi.

2.Kalorifer dönüş hattındaki filtrenin sökülüp temizlenmesi.

3.İmbisat deposunun havasının kontrolü.

4.Elektrot ayarlarının yapılması.

5.Gaz geçişini sağlayan meme – enjektör gözlerinin temizlenmesi.

6.Cihazın modülasyon yapıp yapmadığı.

7.Brülör temizliği.

8.Sıcak su akış kontrolü.

9.Peteklerin iyi ısınıp ısınmadığı.

10.Bacalı cihazlarda baca çekiş kontrolü ve yapılması gerekenler.

BAYMAK KOMBİ REVİZYONU :
Kombi revizyonları genellikle 5 ile 10 yıl arasında kullanılan kombilere yapılmaktadır.Kombinin içinde ne kadar parça ve çalışan aksam varsa, her bir parça tek tek sökülür, kimyasallarla temizlenir, zayıflamış aksamlar yenisi ile değiştirilerek onarımı yapılır.Ve gerekli testlerden geçtikten sonra, tüketicinin kullanımı için tekrar montajı yapılır.
Kombi revizyonunda yapılacak işlemler
Kombi fan bakımı rulman değişimi.
Üç yollu vana onarımı.
Ana eşanjör kimyasalla temizliği.
Sıcak su plakalı eşanjör kimyasalla temizliği
Gaz memeleri temizliği.
Çakmak ve iyanizasyon ayarları yapımı.
Brülör temizliği.
Elektronik kartlar kontrol edilmesi.
Gaz valfi kontrolü.
İmbisat (genleşmetankı) kontrol edilmesi.
Pim yuvaları değişimi.
Ntc (ısı sensörleri) yenisi ile değişimi.
Devirdaim (sirkülasyon) pompası temizlenmesi.
Sıcak su eşanjörü oringleri yenilenmesi.
Emniyet ventili yenilenmesi.

Baymak Kombi Arıza Kodları Ve Açıklamaları

Baymak Kombi E01 hata kodu: Gaz beslemesi – blokajı arızası

Baymak Kombi  E02 hata kodu: Emniyet termostat sensoru arızası

Baymak Kombi  E03 hata kodu: Baca termostat sensoru / baca basınc sensoru arızası

Baymak Kombi  E05 hata kodu: Isıtma devresi NTC sensor arızası

Baymak Kombi  E06 hata kodu: Kullanım suyu devresi NTC sensor arızası

Baymak Kombi  E10 hata kodu: Düşük su basıncı

Baymak Kombi  E25 hata kodu: Maximum sıcaklık uyarısı

Baymak Kombi  E35 hata kodu: Alev oluşumu arızası

Anahtar Kelimeler : eryaman baymak servis,eryaman baymak servisi,eryaman baymak kombi servis,eryaman baymak kombi servisi,eryaman baymak kombi arıza,baymak eryaman servisi,baymak klima eryaman,baymak kombi eryaman,eryaman sofben servisi,baymak kombi kart tamiri eryaman,baymak klima montaj eryaman,baymak kombi bakımı eryaman,baymak kombi arızaları

Arayın