Eryaman Arçelik Kombi Klima Servisi 272 82 92

arçelik sincan

Eryaman Arcelik Teknik Servis

 Ankara‘nin tüm bölgelerine verdigimiz teknik hizmet ile Arcelik markali kombileriniz ile yasadiginiz her türlü sorun ile biz ilgileniyoruz.

Tecrübeli teknisyenlerimiz, garantili teknik servisimiz ve %100 müsteri memnuniyeti ilkemiz ile 7/24 sizlerin hizmetindeyiz.

Piyasanin cok altinda fiyatlarimiz ve güler yüzlü hizmet anlayisimiz sizlerin daimi rahatligi icin…

Ankara’nin her yerine 7/24 teknik destek için

0312 272 82 92 

ERYAMAN ARCELİK KOMBİ SERVİSİ

Kombilerde oluşabilecek kalorifer ve petek temizlikler yıllarca kullanım götüren klimalara dair yüksek bakım ve onarım işlemleri sorunsuzca yapılır.  Dünyaca ünlü markalara Alman standartlarında en iyi verimlilik sağlayıcı etkin çözümler Eryaman Arçelik kombi servisi firma garantisinde yapılır sonbaharda ve yaz aylarında muhakkak yapılması gerekilen uzman kişiler tarafından belgeli, en az soruna indirgeyerek periyodik bakımlar son derece profesyonel bir şekilde yapılır yakıcı sac bağlantılı panel veya boru tıkanıkları çözülür. Tüketicilere en başarılı sonuçları vermeye yönelik hizmet kalitesini benimseyen evlerinizde yerinde servis imkânı sağlayan ekibimiz oldukça başarılıdır. Dünyanın her sistemine ait en başarılı ideal çözümler firmamız tarafından verilir.

Eryaman Arçelik Klima Servisi

Klima bakımlarında Eryaman Arçelik klima servisi sayesinde filtre temizlikleri fan sıkışma içerisine toz kaçma kumanda problemleri gibi her sorunu ortadan kaldıran kontrollü çalışan sistemle hareket etmesine olanak sağlayan sistemler sizlerin hizmetinizdedir. Klimalarda yapılan işlemlerden dolayı sürekli kontrol yapan çalışanlar ayrıca elektronik sorunları en hızlı çözen sadece klimada değiş kombilerde bile petek temizliklerinde baştan aşağı tesisat temizliklerinde en hızlı çalışan firma olmaktadır. Dönüş hatlarındaki pislikler tank ve su basınç kontrol işlemeleri düzenli yapılır. Kombi arıza tespit işlemlerinde en kısa sürede hizmet veren nitelikli personel sayısına sahip olan firmamız her an yanınızda olmaktadır. Personellerimizin her biri sertifikalı olmakla birlikte müşteri diyalogları iyi olan sözlü iletişimler iyi güçlü kişilerle hizmetler verilir.

slide1 sincan

ERYAMAN Arçelik Servisi 0312 272 82 92 

ERYAMAN Arçelik Kombi Klima Sofben servisi
ERYAMAN Arçelik Servisi
Arçelik Eryaman teknik servisi olarak güvenli çözüm için doğru adrestesiniz.
İlkemiz Profesyonel kaliteli ve ekonomik Arçelik teknik servis hizmeti sunmaktır.
Türkiye’nin Lider firmalarından biri olan Arçelik ürünlerinin
Özel ERYAMAN Servisi olarak faaliyet göstermekteyiz.
Ankarada bulunan bütün bölgelere kaliteli hizmet verebilmek ve müşteri memnuniyetini
sağlayabilmek için 7 gün 24 saat Uzman Özel ERYAMAN Arçelik Servis ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.
 Arçelik Eryaman Servis ekibimizin telefon numaralarından bizlere 7/24 saat ulaşabilirsiniz.
0312 272 82 92

Arcelik Kombi Bakımlarını İhmal Etmeyiniz !!!

(1)Bakım Yapılmayan Cihaz Sıhhatli Çalışmaz
(2)Bakım Yapılmayan Cihaz Bacalı İse Sağlımız Canımız Açısından Zararlı
(3)Hermetik ise yedek parçaya zarar verme ve gereksiz yakıt tüketimi açısından kesemize zararlı
(4)cihazın ömrünü kısaltır
(5)flitrelerinin tıkalı olması su geçişlerinin yavaşlaması ve gaz geçişinin yavaşlatır

Arcelik Klimalarınızın Periyodik Bakımlarını İhmal Etmeyiniz !!!

Periyodik bakım yapılan bir klima ile bakım yapılmayan bir klima arasında %25’lik bir verim farkı vardır.
Elektrik gideri azalır; Temiz bir klima bakım yapılmayan bir klimaya göre periyodik bakım giderleri dâhil %10 daha az elektrik sarfiyatı sağlar.

Sisteminizden kesintisiz yararlanma imkânı artar; Klimalarınızın periyodik bakımı sayesinde arıza yapma olasılığı minimum seviyeye ineceğinden klima sisteminiz ”sürekli konfor” sağlar.

Arıza giderleri azalır; Arıza giderlerini olabilecek en küçük problemler için %40,en büyük problemler için%30 oranında azaltacaktır.

En önemli faydası da; Alüminyum paneller arasında oluşan insan sağlığına son derece zararlı olan teneffüs edildiği takdirde baş ağrısı ve solunum yolu enfeksiyonlarına sebep olabilecek LEJYONEL BAKTERİSİNİ ortadan kaldırmasıdır.

Bakım için lütfen randevu alınız 272 82 92

ankara arçelik,ankara arçelik servisi,ankara arçelik kombi,ankara arçelik kombi servisi,ankara arçelik klima servisi,ankara arçelik beyaz esya servisi,ankara arçelik servis,eryaman arçelik servisi,arçelik eryaman servis,arçelik kombi eryaman servisi,arçelik kombi arıza kodları,arçelik şofben servis eryaman,arçelik beyaz eşya servisi eryaman

Arayın