Eryaman Beko Kombi Klima Servisi 272 82 92

beko sincan

Eryaman Beko Teknik Servis

Ankara‘nin tüm bölgelerine verdigimiz teknik hizmet ile Beko markali kombileriniz ile yasadiginiz her türlü sorun ile biz ilgileniyoruz.

Tecrübeli teknisyenlerimiz, garantili teknik servisimiz ve %100 müsteri memnuniyeti ilkemiz ile 7/24 sizlerin hizmetindeyiz.

Piyasanin cok altinda fiyatlarimiz ve güler yüzlü hizmet anlayisimiz sizlerin daimi rahatligi icin…

Ankara’nin her yerine 7/24 teknik destek için (312) 272 82 92

ERYAMAN BEKO KOMBİ SERVİSİ

İç ve dış ünite bağlantı hortumları brülör temizlikleri en kaliteli şekilde yapılır. Sızdırma problemleri sürekli nemi alan kalitesiz çalışan en basit klimalara bile kalıcı çözümler Eryaman Beko kombi servisi firmamız tarafından verilir. Klimalarda ki çalışma performansı için limit değerleri sürekli kontrol edilir. Eski tip okuyucular düzenlenir. Yanma gibi oluşacak en ufak problemi bile en iyi sistemlerle çözen firmamızda hizmet kalitesi sonsuz verilir.  Ek oksitlenme yapan yedek parça destekleri en iyi şekilde %100 güvence kapsamında sizlere verilir. Zamanla aşırı yıpranan klima ve kombilere kritik müdahale işlemleri düzenli ve sırasıyla yapılır. Firmamız çalışanları sayesinde kısa sürede çağrı merkezlerimiz sayesinde randevu alabilirsiniz.

Eryaman Beko Klima Servisi

Her sezonda kısa sürede işlem yapabilecek olan inverter sisteminde klimalarda olan fan çalışması gibi problemleri en kısa sürede çözen kritik problemlerde yanınızda olan cihaz kullanıcılarını memnun eden hizmetleri firmamız nezdinde verilir. Kombi servis personeli oluşan her problemi anında bulan yanma durumlarına karşı önlem alan sıcak su dönüşümlerini kontrol edebilen oldukça kaliteli hizmet veren firmadır. Su sızdırmazlık problemi olduğundan beri düzenli çalışmayı engelleyen problemleri ortadan kaldırabilen Eryaman Beko klima servisi en pratik işlemler firmamız tarafından yapılır. Doğalgaz bakımlarını sırasıyla yapılmasını sağlayan zamanla aşırı derecede yıprana kombi ve klimalar için bakımsızlığı ortadan kaldıran en pratik işlemler yapılır.

slide1 sincan

Eryaman Beko Kombi Arıza Bakım Kart Tamiri

Eryaman Beko Klima Arıza Bakım Montaj Gaz Dolumu

7/24 Garantili Güleryüzlü Kaliteli Teknik Servis

KOMBİ CİHAZLARIMIZIN ARIZA BİLDİRİM CETVELİ ARIZA BİLDİRMEDEN ÖNCE (DİKKAT)ETMENİZ GEREKEN UNSURLAR…
(1)-KOMBİMİZİN SUYUNUN 1/5 OLMASINA
(2)-DOĞALGAZIMIZIN OLDUĞUNA VEYA SAYACIN ARIZALI OLMADIĞINA
(3)-BACALI İSE ORTAMIN OKSİJENLİ VE VANTİLASYONUN AÇIK OLMASINA
(4)-ELEKTRİĞİMİZE
(5)-HERMETİK İSE BAKIMININ HER YIL PERİYODİK YAPILMASINA
BUNLAR TAMAM VE CİHAZIMIZ ARIZAYA DEVAM ETMEKTEYSE LÜTFEN RANDEVU ALINIZ…

LÜTFEN BEKO KOMBİ VE BEKO KLİMA CİHAZLARINIZIN PERİYODİK BAKIMLARINI YAPTIRMAYI İHMAL ETMEYİNİZ!!!

BEKO KOMBİ BAKIMLARINI YAPTIRMADIĞINIZ TAKDİRDE :
(1)Bakım Yapılmayan Cihaz Sıhhatli Çalışmaz
(2)Bakım Yapılmayan Cihaz Bacalı İse Sağlımız Canımız Açısından Zararlı
(3)Hermetik ise yedek parçaya zarar verme ve gereksiz yakıt tüketimi açısından kesemize zararlı
(4)cihazın ömrünü kısaltır
(5)flitrelerinin tıkalı olması su geçişlerinin yavaşlaması ve gaz geçişinin yavaşlatır

BEKO KLİMA BAKIMI NEDEN ÖNEMLİDİR ?

Klimalar ortam havasını temizleme özelliğine sahiptir ve elektrik tüketimleri oldukça düşüktür. Zaman içerisinde klimanın iç ve dış ünitesinden geçen hava kanallarda ve filtre mekanizmalarında bazı tıkanmalara yol açar. Pislikle dolmaya başlayan kanallardan geçerek ortama gelen hava, ortamın hava kalitesini düşürür. Bu da astım ve allerjik rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Yine bu tozlanma klimanın içerisindeki fanların havayı üfleyebilmesini zorlaştırır. Havayı sirküle edebilmek için klimalar daha fazla enerji harcarlar. Klimalara yapılacak periyodik bakımlar bu gibi problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlar. Klima gibi cihazlarınızın periyodik olarak bakımları yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan cihaz yüksek enerji tüketimi ve can sağlığınız açısından tehlikeler üretebilir.

Eryaman Beko Servisimizden Beko Kombi ve Beko Klimalarınızın Periyodik Bakımları İçin Randevu Alınız…  272 82 92

Anahtar Kelimeler : eryaman beko servis,eryaman beko servisi,eryaman beko kombi servisi,eryaman beko klima servisi,eryaman beko beyaz eşya servisi,beko eryaman servisi,beko kombi arıza kodları,beko kombi kart tamir,beko klima montaj,beko klima gaz dolumu eryaman

Arayın